Nowy Banner Banner 2

od karawanu konnego do Pilato

    Ostatnia droga jest zawsze trudna. Dawniej tradycyjnie w tej drodze człowiekowi towarzyszył koń ciągnący karawan. Teraz karawany konne poszły już niemal w całkowite zapomnienie. A szkoda, bo nic tak nie tworzy nastroju i nie sprzyja skupieniu w tych smutnych chwilach. Nasz Zakład Pogrzebowy proponuje więc powrót do tradycji: stylowy, konny karawan, jak do tej pory jedyny we Wrocławiu i najbliższych okolicach. Karawan ten odnaleziono kilka lat temu wraz z tabliczką znamionową, która pozwoliła stwierdzić, że ma on prawie 100 lat. Odrestaurowany, z oryginalnymi kryształowymi szybami, dziś może ponownie służyć pożegnaniu bliskich.

    Dzisiejsze czasy są okresem ogromnego postępu cywilizacyjnego. Wychodząc naprzeciw wymaganiom tej części naszych Klientów, którzy stawiają na nowoczesność, oprócz tradycyjnego karawanu konnego, oferujemy również nowoczesne i estetyczne karawany zbudowane na bazie Mercedesa.Vito.
    

    W ostatnim czasie nasz Zakład Usług Pogrzebowych Archon stał się właścicielem niezwykle prestiżowych karawanów włoskiej produkcji Pilato, zbudowanego na bazie Mercedesa. Karawany obecnie dostępne są w kolorach; białym, bordowym i srebrnym. W najbliższym czasie flota samochodów zostanie powiększona o kolejny karawan w czarnym kolorze zbudowanym na bazie Jaguara XJ "The Queen II".

 

  

  W obecnej sytuacji jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom płynącym ze strony rodzin powierzającym nam organizację pogrzebu osób im najbliższych. Potwierdzeniem może być między innymi organizowanie ceremonii przewozu i pogrzebu ofiar katastrofy lotniczej w Smoleńsku.