Nowy Banner Banner 2

Kaplica Pożegnalna z możliwością całodobowego czuwania

    W trosce o jak najwyższy poziom oferowanych usług, a także o jak największą ich kompleksowość Zakład Usług Pogrzebowych Archon w 2011 roku oddał do dyspozycji rodzin nowy obiekt, w którym mieści się kaplica przedpogrzebowa, chłodnia i pomieszczenia socjalne wraz z pełną infrastrukturą. W naszej kaplicy mogą odbywać się wszelkie ceremonie pogrzebowe w obrządku wyznawanym przez Zmarłego jak i uroczystości świeckie, pozwalając rodzinom na godne i komfortowe pożegnanie z blskim.

    Kaplica Zakładu Pogrzebowego Archon to miejsce gdzie rodzina i przyjaciele mogą w skupieniu pożegnać ukochaną osobę lub dokonać krótkiej identyfikacji przed poddaniem jej kremacji. Na życzenie rodziny lub bliskich w pożegnaniu może uczestniczyć kapłan lub mistrz ceremonii. W każdym przypadku pożegnanie może odbyć się w zupełnej ciszy, przy modlitwie lub zostać wzbogacone o ulubioną muzykę Zmarłego lub rodziny.

    Obecnie Zakład Usług Pogrzebowych Archon jako jedyny zakład pogrzebowy we Wrocławiu posiada kaplicę przedpogrzebową z możliwością całodobowego czuwania przy osobie zmarłej.

    Kaplica znajduje się na terenie cmentarza parafialnego w Kiełczowie (w niedużej odległości od krematorium) i spełnia wszystkie wymogi, aby móc organizować w niej ceremonie pogrzebowe i pożegnania osób zmarłych przed kremacją.